Студентський театр драми і комедії

Керівник – Алексєєва Наталія Дмитрівна.
Рік створення – 2000 р.
Присвоєння звання “народний” – 2004 р.

У складі колективу – студенти різних факультетів університету.
Робота театру спрямована на розвиток творчих здібностей студентів, ознайомлення молоді з українською класичною драматургією.

Основу репертуару становлять вистави:
– «Кайдашева сім’я» (І.Нечуй-Левицький),
– «За двома зайцями» (М.Старицький),
– «По-модньому» (М.Старицький),
– «Катерина» (Т.Шевченко),
– «Наталка-Полтавка» (І.Котляревський),
– «Назар Стодоля» (Т.Шевченко),
– «Наймичка» (Карпенко-Карий),
– «Сватання на Гончарівці».

Театр є дипломантом Міжнародного конкурсу, який проходив у м. Рівне (2006), та дипломантом обласного фестивалю театрального мистецтва, присвяченого 99-й річниці з дня народження О. Корнійчука (Черкаси, 2005).

Постановки вражають своєю яскравістю, своєрідним баченням загальновідомих творів, творчим підходом до втілення авторських задумок. Кожним спектаклем творчий колектив театру дарує глядачам яскраві враження та гарний настрій, адже у акторському виконанні здавалося б знайомі образи оживають зовсім у новому, несподіваному вигляді. Інтриги додає й те, що всі актори – це студенти, які у повсякденному житті конспектують лекції та відповідають на семінарських заняттях, а на сцені перевтілюються і стають невпізнанними.

Театр бере участь у загальноуніверситетських, міських та обласних святах та концертах. Проводить профорієнтаційну роботу у сільських школах, граючи свої спектаклі для школярів – майбутніх абітурієнтів університету.