ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Вельмишановне студентство Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Щиро вітаємо Вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки – час сміливих ідей і надій, період професійного та громадського становлення, зародження справжньої міцної дружби та щирого кохання!

Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці.

Щиро зичимо вам щастя й здоров’я, упевненого шляху до знань та професійної майстерності, творчого та духовного розвитку, здійснення усіх найзаповітніших мрій, подальших успіхів і перемог в ім’я рідного краю та України, миру і благополуччя.

Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських років, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!