ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

Студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини  щиро вітає студента ІІ курсу факультету фізичного виховання  Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Нетягу Луку, який здобув дві золоті нагороди на Чемпіонаті світу у складі національної дефлімпійської збірної!

А також вітаємо із зайнятим ІІІ місцем на Чемпіонаті України серед студентів з боксу збірну команду Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини таких студентів :

І місце – Євгеній Овсянніков (факультет фізичного виховання);

ІІ-гі місця – Павло Лейбенко (факультет фізики, математики та інформатики), Дмитро Колісніченко (факультет фізичного виховання);

ІІІ-ті місця – студенти факультету фізичного виховання Ігор Семончук та Данило Лозан;

V-ті місця – студенти історичного факультету Андрій Сподар та Олександр Карасевич ;

IX-ті місця – студенти факультету фізичного виховання Сергій Швець та Андрій Скакун .

Вітаємо з перемогами та бажаємо сили і наснаги на нові звершення! Так тримати!