З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

Шановні викладачі, студенти та співробітники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівника освіти! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну щоденну працю, за великий талант та покликання сіяти мудрість і знання, за любов до професії.

Від усієї душі зичимо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, натхнення, невичерпних творчих сил, довгої і вдячної людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а супутником усіх починань стане успіх.

Хай здійснюються всі Ваші найзаповітніші мрії та втілюються у життя щоденні сподівання, хай зміцнюється Ваше здоров’я і зростають наукові та творчі досягнення. Нехай Вам завжди всміхається доля, а душу зігріває шана людська!