З ДНЕМ МАТЕРІ!

У другу неділю травня в Україні відзначається День Матері – одне з головних родинних свят, приурочене найріднішій жінці в житті кожної людини. Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися художниками і поетами, їм присвячували вірші і поеми, на їхню честь будували храми та міста. І невипадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.

Кожен із нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити не зважаючи ні на що.

З нагоди свята від усієї душі зичимо усім матерям тепла і благополуччя, щастя, здоров’я, душевного спокою! Нехай у Ваших оселях завжди буде злагода і затишок, а нагородою за Ваші щоденні турботи будуть повага та любов дітей і онуків.