Новини

СТАЖУВАННЯ СТУДЕНТІВ В ПОЛЬСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ НА ЗИМОВИЙ СЕМЕСТР 2021-2022 Н.Р.

Гуманітарно-природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові розпочинає рекрутацію студентів на трьохмісячні стажування в зимовому семестрі 2021-2022 н.р.

Реєстрація студентів буде тривати до 15 червня 2021 р.

Зі спеціальностями можна ознайомитися за посиланням.

Взірці необхідних документів можна завантажити за посиланням.

З України студенти мають привезти (або надіслати скани в PDF форматі у разі онлайн-стажування) наступні документи:

а) заповнена анкета стажування (kwestionariusz) – бланк за посиланням;

б) три оригінали трьохсторонньої угоди, підписані деканом та ректором УДПУ імені Павла Тичини (umowa trójstronna) – бланк  за посиланням;

в) лікарняну довідку про стан здоров’я та можливість навчатися в польському університеті (та її копію);

г) страхування на весь період перебування в Польщі (та копія цього документа).

Для студентів є можливість взяти участь у необов’язкових платних курсах польської мови. Запис на курси відбувається за бажанням. Але так, як кількість місць на курсах обмежена, просимо обдумано і вчасно прийняти рішення.

Оформлені документи подавати до відділу міжнародних зв’язків Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.