ВІЗЬМИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ – ОТРИМАЙ ГРАНТ НА НАВЧАННЯ ВІД КОМПАНІЇ VENCON

Компанія VENCON проводить конкурс на вручення грантових стипендій для учнів і студентів. Цей проект створений з метою розвитку рівня екологічної освіти серед молоді. Деталі за умовами конкурсу можна знайти на сторінці гранту.

Нагорода буде розподілена між трьома переможцями. За перше місце учасник отримує дванадцять тисяч гривень, за друге – шість тисяч гривень, за третє – три тисячі гривень. Ви також можете стати учасником цього конкурсу і поборотися за грант.

Команда VENCON стурбована тим, що в нашій державі молоді громадяни все менше і менше цікавляться інженерією. Адже саме інженерія допомагає відповісти на безліч питань пов’язаних як з повсякденним життям, так і з глобальними проблемами. Ось зразок того, як в повсякденному житті можуть стати в нагоді інжинірингові рішення. Інженерна екологія, яка вивчає і забезпечує функціонування природно-промислових систем сьогодні набуває популярності в Україні.

Долучайтеся до конкурсу та популяризуйте інженерну екологію!