Новини

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ КОНКУРСІВ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ!

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здобули ряд перемог у ІІ етапі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з різних спеціальностей та галузей знань.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (з методикою їх викладання)» переможцями стали:

Артем Гончарук (диплом І ступеня). Науковий керівник: канд. філол. наук, доц. Тетяна Лопушан;

Анастасія  Кириленко, Вікторія Капуловська (диплом ІІ ступеня). Науковий керівник: канд. пед. наук, доц. Любов Пархета;

Дар’я Куян   (диплом І ступеня). Науковий керівник: канд. філол. наук, доц. Вікторія Шиманська.

У ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія та археологія» дипломом ІІ ступеня нагороджена Марина Федорова. Науковий керівник: д-р іст. наук, проф. Тетяна Кузнець.

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті» дипломом ІІІ ступеня нагороджений Андрій Гедзик. Науковий керівник: канд. пед. наук, Вадим Чичук.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Вікторія Котельнікова у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Спеціальна освіта (за нозологіями)». Науковий керівник: канд. пед. наук, доц.Інна Бабій.

Вітаємо переможців та їхніх керівників, бажаємо творчих успіхів, перспектив та професійного зростання в ім’я науки! Пишаємося вашими перемогами!