#VITASTREET

Унікальний творчий проект «Vitastreet» викликав неймовірні емоції та захоплення у відвідувачів, як дорослих, так і дітей.

Одягнені в чудові стилізовані костюми, вони розповідали цікаві історії будівель та пам’яток архітектури, що знаходяться на вулиці Садовій, співали улюблені пісні генерала Івана Черняховського, пам’ятник якому знаходиться у сквері, що носить його ім’я, танцювали єврейський танець Хава-наґіла, що символізує зв’язок нашого міста із єврейською культурою.

Відвідувачі екскурсії мали змогу погортати шпальти міських газет, яким понад 100 років, сфотографуватися старезним апаратом та дізнатися чимало цікавих фактів: наприклад, про що сперечалися будівничі старого корпусу УДПУ і як це вплинуло на вигляд будівлі, де на вулиці Садовій продавали “найкращі галоші”, а де могли вставити золоті та каучукові зуби, скільки коштувало провести ніч в одному із кращих готелів міста та як працювала найвідоміша баня Умані.

Автор проекту – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Зоя Возна. Автор книги «Історія уманських вулиць» Владислав Давидюк, подякував студентам за візуалізацію його книги.

Друкувати

Залишити відповідь