УКРАЇНСЬКІ СТУДЕНТИ ЗА СВОБОДУ

23 – 26 серпня у Вінницькій області відбувся Національний з’їзд громадської організації Українські Студенти за Свободу.

Студентки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Смілянець Олександра та Аксьоненко Анастасія стали членами громадської організації Українські Студенти за Свободу.

Це громадська організація, заснована на засадах захисту, популяризації та лобіювання принципів вільного суспільства.
Її місією є об’єднання, навчання та мобілізація української молоді, яка прихильна ідеям свободи. УСС — це вільне покоління, яке народилось і виросло у незалежній Україні. Спільний інтерес УСС — прагнення жити тут і зараз. Вони переконані, що саме свобода є ключовим елементом процвітання будь-якої нації.