Спеціальності із найбільшим прохідним балом цьогоріч- цікаві подробиці

У ТОП-спеціальності з найбільшим прохідним балом потрапили «Стоматологія», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Міжнародні економічні відносини», «Журналістика», «Політологія», «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Історія та археологія». Також у цьому переліку низка спеціалізацій «Філології» – китайська, шведська, японська та інші мови. На зазначені спеціальності потрібно було набрати понад 185 балів.

Докладніше: https://bit.ly/2OCELmi

Це характеризує не тільки популярність спеціальності, а й її масштабність. Є спеціальності в деяких галузях дуже масштабні. Наприклад в галузі «Право» є рівно одна спеціальність «Право», і на неї завжди дуже багато заяв. Але є деякі галузі, які самі по собі не дуже широкі і розбиваються на вужчі спеціальності. Це особливо характерно для технічних спеціальностей. Саме тому в нас технічні спеціальності досить рідко і в незначному обсязі потрапляють до таких рейтингів.

Рейтинг ТОП спеціальностей, на які подано найбільше заяв:

• Філологія 75934
  • Право 72965
  • Менеджмент 47695
  • Середня освіта 45397
  • Комп’ютерні науки 38374
  • Економіка 29702
  • Медицина 29065
  • Інженерія програмного забезпечення 25930
  • Туризм 24827
  • Психологія 22675
  • Цього року на всі педагогічні спеціальності, тобто галузі «Педагогіка», загалом подано майже 82 тис заяв. Це дуже важливо, оскільки започаткована наразі шкільна реформа Нова українська школа потребує серйозної кадрової підтримки.Однією з особливостей вступної кампанії у 2018-му році є те, що зменшили кількість заяв, які абітурієнт може подавати для участі в конкурсі за бюджетне місце. Якщо у 2017-му було дев’ять заяв на чотири спеціальності у 2017-му, то цього року – це сім заяв на чотири спеціальності.

Загалом, цього року обійшлося без системних проблем. Вступники більш свідомо віднеслися до подачі заяв.  У минулі роки вони подавали заяви в перші дні і це, очевидно, перенавантажувало саму електронну систему і давало збої у роботі. Слід додати, що система існує з 2011-го року, і тільки цьогоріч все пройшло спокійно та планомірно.

Якщо ти обрав УДПУ – ти не помилився!