СКОРО ПОСВЯТА! СТУДЕНТ УДПУ – ЦЕ ЗВУЧИТЬ ГОРДО!

Ми вітаємо усіх,  хто став частиною великої і дружньої родини Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Пора вступних випробувань минула, і колишні абітурієнти тепер мають повне право носити горде звання студента УДПУ.  Попереду на вас чекає насичена пора навчання, цікаве студентське життя та нові виклики на шляху до почесного звання професіонала.

В університеті існує гарна традиція – урочисто відзначати початок нового навчального року. Основна увага при цьому прикута до першокурсників, які щойно переступили поріг своєї майбутньої Alma mater.

Урочиста Посвята у студенти УДПУ відбудеться 31 серпня о 10.00 год. на площі перед новим корпусом.

Запрошуємо студентів, їх друзів та батьків долучитись до традиційного святкування за адресою: м. Умань, вул. Садова,28 (новий корпус)

До зустрічі на посвяті і на заняттях в УДПУ. Будьте найкращими!

Тут працюють люди, які вкладають душу у свою роботу!