ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ – ХАЙ ЖИВЕ СТУДЕНТСТВО УДПУ!

В останній день літа відбулась урочиста Посвята першокурсників у студенти. Почесну місію відкриття ритуалу Посвяти було покладено на ректора університету – професора, доктора педагогічних наук, Заслуженого працівника освіти України Олександра Безлюдного. На знак зв’язку поколінь і збереження традицій першокурсникам було урочисто передано символічні атрибути – Студентський квиток та Ключ.

У нас навчаються розумні, вродливі, талановиті та творчі студенти, інтелектуальна еліта –  гордість і надія нашої держави. Урочистою ходою перед першокурсниками пройшли кращі з кращих –  відмінники навчання, переможці змагань, олімпіад, дипломанти конкурсів, науковці, студентські лідери. Тут працюють люди, які вкладають душу у свою роботу! Шановні першокурсники! Від щирого серця вітаємо вас із вступом, бажаємо добре вчитися і стати справжніми професіоналами та гідними людьми!  Щасти Тобі, студенте УДПУ!

…а ви вже бачили як красиво і патріотично виглядає  наш головний корпус вночі?

Далі буде 🙂 ….