Політика може бути іншою – молодь змінить Україну

Анонсуємо початок реєстрації на легендарний SD CAMPUS. Одразу зафіксуйте собі дату та місце
Захід буде проходити 16-19 серпня у особливому місці зі старовинною архітектурою та найсмачнішою кавою. Вже здогадалися? Так, це місто Лева.
Перейдемо до цьогорічної тематики Кампусу 👇
Політика наступає 😯
Якби ми від неї не абстрагувалися, вона неодмінно проникає у наше життя. Чи то у вигляді чергового здорожчання проїзду та комунальних платежів, чи то порожніми обіцянками нових-старих народних обранців.
Враховуючи наші спостереження, політика у людей асоціюється переважно з негативом: олігархи, гроші, гречка, вибори, знову олігархи, кримінал, схеми, відкати і т.і.
Як вийти з цього круговороту?
Попри перелічені реалії та певний песимізм, ми переконані — політика може бути іншою☝️
Однак, для її перетворення в ефективний інструмент якісних змін, необхідно, щоб були ціннісні орієнтири та інші дійові особи.
Над цим і попрацюємо на Кампусі.
😉 Що ж на тебе чекає:
— німецькі спікери, які поділяться власним досвідом роботи у Соціал-демократичній партії Німеччини та її молодіжному крилі.
— участь у моделюванні передвиборчої кампанії зі штабом, кандидатами та програмою
— знайомство з новими формами політичної комунікації, яка націлена на молодь.
Передбачено 35% теорії та 65% практики. Багато свіжості та практичності! Без води! Мінімум часу для сну та максимум активностей.
Родзинка — «снек івнінг», де кожен з вас може презентувати себе, свої ідеї, організацію чи місто.

Тобі 18-35 років? Ти студент(-ка), громадський(-а) чи профспілковий(-а) активіст(-ка)? Тоді реєструйся просто зараз і пам’ятай, що минулого Кампусу було 5 претендентів на одне місце. Тому, не зволікай та старанно заповнюй анкету!
Тиць сюди
👉 http://bit.ly/SDcampusLviv2018
ДЕДЛАЙН 8 серпня 21.00
Участь безкоштовна.