БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ У КИТАЇ

Завдяки підписанню співпраці міського голови міста Умань Олександра Цебрія, з міським головою міста Сіань (Китай), у студентів міста Умані з’явилась можливість безкоштовного навчання у Китаї. Навчання проходить англійською мовою, 4 роки (бакалавр), в місті Сіань (Китай) в університеті Чань Хань, (інженерний факультет) The Faculty of Engineering has the following institutes: Institute of Engineering Institute of Automotive (HAN Automotive Institute) Institute of Applied Sciences Institute of Built Environment Academy for Communication and Information Technology Стипендія для студента складає 1500 юань, проживання в гуртожитку безкоштовне (оплата лише за воду і світло), також у перший рік навчання безкоштовні курси Китайської мови.

Є”бажаючі студенти навчатися в університеті Чань Хань?

Звертатись у Відділ у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради

Начальник відділу: Вдовиченко Наталія Вікторівна

Адреса: пл. Соборності, 1, м.Умань, Черкаська обл., 20300