ЗРОБИ ЛІТО НЕЗАБУТНІМ! ЛІТНІ ТАБОРИ – 2018

Дайджест ФРІ-таборів та таборових проектів
від Фундація Регіональних Ініціатив – ФРІ

ФРІ-табори — освітній проект ВМГО “ФРІ”. Намети, 5 днів, неформальна освіта, 50+ учасників з різних куточків України та таборова романтика: ватра, гітара та пісні під зоряним небом.

ФРІ-табір “ART Camp 3.0”

13 – 18 липня
Підніжжя Говерли
Тільки для діючих членів та членкинь ВМГО “ФРІ”. Щороку головний табір ФРІ об’єднує найактивніших фрішників та фрішниць біля підніжжя Говерли. Цьогорічний “Лідер” проходитиме під гаслом “Табір змінотворців”, бо кожен з нас бажає творити зміни в собі та навколо себе. Змінотворчість – головна тема табору, а ще історія ФРІ, наші цінності та формування стратегії “ФРІ-2020”. Насичена програма, потужний нетворкінг та традиційне спільне підняття на Говерлу – це цьогорічний “Лідер”.

Антикорупційний ФРІ табір «Схема»
20 – 25 липня
Сколе, Львівська область
Тематика – боротьба з корупцією. На таборі ти навчишся розпізнавати корупцію і дізнаєшся як з нею боротися. Також познайомишся з провідними антикорупціонерами, знайдеш однодумців, і, хто знає, можливо, ще й спробуєш себе в ролі прокурора, Голови ВР чи Президента.

ФРІ-Табір “A.L.L RightS”
1 – 5 серпня
Закарпаття
Тематика – правозахист. На таборі ти зрозумієш, що таке права людини і як їх захищати. І все це – в оточенні мальовничої природи Карпат!

ФРІ-табір Project Camp 6.0
5 – 10 серпня
Київська область
Тематика – проектний менеджмент. Тут ви навчитесь реалізовувати свої ідеї та дізнаєтесь основи проектного менеджменту. Розповімо про Scrum, Agile і не тільки. За 5 днів ти здобудеш нові знайомства, відчуєш море позитиву, зустрінешся із цікавими спікерами і, звичайно ж, зможеш втілити у життя власний проект!

ФРІ-табір “Business Camp 6.0”
10 – 14 серпня
Вінницька область
Тематика – бізнес. Тут ти навчишся основам бізнесу від підприємців, стартаперів , консультантів, маркетологів та керівників компаній в форматі наметового табору. Маєш ідею власної справи та зацікавлений у підприємництві? Тобі сюди!

ФРІ-табір Media Camp
16 – 20 серпня
Волинська область
Тематика – медіа. На березі Шацьких озер ти поринеш у світ медіа. Основні теми табору: робота зі ЗМІ, SMM, предметна зйомка, медіаграмотність, контент-менеджмент та ін. Ми дамо вам знання та інструменти. А як їх використовувати – вирішуйте самі!

ФРІ-табір “Крок до лідерства”
22 – 28 серпня
Харківська область
Тематика – лідерство, громадська активність. Зроби крок до кращої версії себе, візьми участь у воркшопах, симуляціях та послухай лекції, які перевернуть свідомість та розкриють твій потенціал. Ми за розвиток і робимо Крок всупереч системи!

Ви досі тут і не вирішили куди їхати? Тоді дайджест таборових проектів позбавить від цієї проблеми😉👇

Cab Camp Project
19 – 24 липня
с. Тухля, Львівська область
Тематика – домедична допомога. Вміння швидко реагувати на надзвичайні ситуації і надати першу допомогу – так необхідні в нашому суспільстві. На учасників табору чекає 6-ти денний інтенсив, з надання ПДМ. Отримані навички ви випробуєте, відтренуєте і відшліфуєте на воркшопах та симуляційній грі.

«Хвиля» | Симуляційний табір
28 липня – 2 серпня
Одеська область
Тематика – ігрове моделювання. За допомогою симуляцій ми розкриємо твій потенціал, допоможемо тобі повірити в свої сили і доведемо, що тільки ти – творець свого майбутнього. І все це – на березі Чорного моря. Як і для чого мислити критично? Що треба вміти і знати сьогодні, щоб бути затребуваним завтра? Як спілкуватися з нестерпними людьми? Це лише частина питань, на які ти отримаєш відповідь на таборі!

Active Citizens Camp 2018
15 – 20 серпня
с. Уніж, Івано-Франківська область
Тематика – громадська активність. На таборі часники пройдуть тренінги від сертифікованих Британською Радою фасилітаторів. Кожен зможе навчитись прописувати проекти на гранти і після табору працювати над ними.
Також учасники познайомляться з різноманітними організаціями, що дасть можливість продовжити свою активну громадську діяльність.

Більше про табори на  сайті: https://fri-tabory.fri.com.ua/

Обирай свій табір, відмічай друзів, з якими хочеш поїхати і ділися інформацією!

Друкувати

Залишити відповідь