Вступна кампанія наближається до фінішу – Зроби правильний вибір!

#Вступ2018 #вступникам #абітурієнтам

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини є одним із лідерів серед педагогічних вищих навчальних закладів України. Тут відбувається таїнство народження інтелектуального продукту – від мовленого слова до прогресивної ідеї втіленої у життя.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини– це елітний  сучасний освітній заклад, де панує академічний дух, наука, думка і воля – альфа і омега формування особистості. Університет стрімко розвивається, адже мистецтво жити – це жити на перспективу. Навчаючись у дусі конкуренції, випускники УДПУ  стають лідерами та фахівцями високого ґатунку.

Умань –  мальовниче і передусім студентське місто. Воно неодмінно зачарує кожного, хто ступить на його предковічну землю, що має легендарну історичність, пройде затишними вуличками й відчує дух вільнодумства молоді.

Головне, що наша молодь готова до перетворень, знання вони отримують надійні, в їхніх душах – чистий вогонь прогресивних змін, патріотизму та любові до України, до її працелюбного народу, до неперевершеної краси її землі.

НАВЧАЙСЯ З НАМИ!  УДПУ – ТВІЙ УНІВЕРСИТЕТ!

ГРАФІК РОБОТИ ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇ

Понеділок – п’ятниця з 8.00 до 17.00

Субота – з 8.00 до 16.00

Неділя – з 8.00 до 12.00

Приймальна комісія УДПУ імені Павла Тичини чекає на абітурієнтів щодня, без вихідних

за адресою : м.Умань, вул.Садова, 28, новий корпус університету.

Телефони: (04744) 4-05-20, 096 033 96 33, 063 149 79 88;

e-mail: vstup@udpu.edu.ua.