ВСТУПАЙ НА ПРИРОДНИЧО-ГЕОГРАФІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ УДПУ!

Студенти факультету навчаються в сучасних лабораторіях «Екологія і освіта», «Наукова геологічна лабораторія», «Лабораторія інноваційних технологій навчання біології», «Лабораторія оптимізації родючості ґрунтів», навчальних кабінетах економічної географії, методики навчання географії, органічної та біологічної хімії, загальної та неорганічної хімії, методики навчання хімії, генетики та мікробіології, анатомії і систематики рослин, фізіології рослин, анатомії людини, методики навчання біології тощо. До послуг студентів читальний зал, обладнаний комп’ютерами з можливістю безкоштовного виходу до глобальної мережі «Інтернет», 2 комп’ютерних класи та агробіостанція.

Зараз природничо-географічний факультет – це потужний підрозділ у складі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Детальніше: https://pgf.udpu.edu.ua