НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ ОБМІН – ДЛЯ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

УВАГА! СТУДЕНТСЬКІ ЛІДЕРИ – ЦЕ ДЛЯ ВАС!

АКТУАЛЬНО ДЛЯ ТИХ, ХТО ВІЛЬНО ВОЛОДІЄ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ, МАЄ НА РУКАХ БІОМЕТРИЧНИЙ ПАСПОРТ!

з 29 липня по 5 серпня 2018 року Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з німецькою фундацією «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» (EVZ) проведуть німецько-український обмін молоддю «Investmens into the future: U decentralization experience for the sake of changes».

У межах проекту заплановано вивчення представниками органів студентського самоврядування процесів децентралізації влади та організації роботи органів місцевого самоврядування на прикладі федеральної землі Саарланд (Німеччина).

За підсумками проекту планується підготовка рекомендацій щодо імплементації німецького досвіду в Україні, зокрема у сфері фізичної культури і спорту .

Додаткова інформація щодо участі у проекті у координатора проекту, начальника Львівського обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України п. Анатолія Ігнатовича, конт.тел.067-603-80-03, електронна адреса – upravlinsport@gmail.com, на яку необхідно надіслати біографічну довідку та лист-мотивацію із зазначенням власного досвіду щодо участі у процесі децентралізації, якщо є статті чи готові проекти на тему децентралізації влади на місцях – вашу кандидатуру розлянуть в першу чергу) І жодних витрат!

Заявки приймаються до 12 липня включно!

Друкувати

Залишити відповідь