НАЦІОНАЛЬНА МОЛОДІЖНА РАДА УКРАЇНИ – ЄДНІСТЬ. ДІЯ.РЕЗУЛЬТАТ

13-15 липня в м.Київ відбудеться Стратегічне планування ГС “Національна молодіжна рада України”. Під час заходу учасники зможуть більш детально ознайомитися з діяльністю НМРУ, викликами з якими працює НМРУ, визначити пріоритетні напрямки НМРУ, покращити комунікацію та співпрацю між організаціями-членами НМРУ. Метою заходу є напрацювання ключових завдань діяльності Спілки для ефективного втілення в життя її цілей та фіналізування порядку денного Генеральної Асамблеї, яка відбудеться 7-8 вересня 2018 в м.Львів.Запрошуємо представників організацій-членів НМРУ долучитися до Стратегічного планування для побудови більш ефективної діяльності платформи.
13 липня з 10:00 до 11:00 реєстрація та вітальна кава; о 11:00 – початок зустрічі.
Завершення планування: 15 липня о 17:00
Організатори забезпечують делегатам з інших міст покриття дорожні витрат (квитки економ класу), проживання та харчування на період проведення заходу.
Контакти
: Олена ( Тел: 068 37 37 850, 063 68 34 277 E-mail:nycukr@gmail.com)
Захід проводиться у партнерстві з ЮНІСЕФ в рамках проекту «Посилення життєстійкості та підвищення громадської активності підлітків і молоді у східній Україні», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС).

Джерело: Посилання на діяльність НМРУ: сайт:http://nycukraine.org/
fb:https://www.facebook.com/NYCUkraine/

До складу молодіжної ради м. Умань входять і студенти УДПУ, які були активними членами у Академії молодіжного лідера декілька років поспіль.

Друкувати

Залишити відповідь