МАЄТЕ ІДЕЇ ЯК ЗМІНИТИ СВІТ НА КРАЩЕ? ТОДІ ЦЕЙ КОНКУРС ДЛЯ ВАС!

До уваги всіх віком 18-25 років, Єврокомісія хоче почути ваш голос!

Конкурс молодіжних есе, організований Генеральною дирекцією Європейської комісії з питань ринку, промисловості, підприємництва та малого і середнього бізнесу. Конкурс відбувається уже втретє і цього разу шукає відповіді на таке питання: “Які кроки мають зробити підприємці та влада, щоб стати більш інноваційними?” Беручи участь у конкурсі молодіжних есе, ви маєте можливість поділитися своїми думками з ключовими політиками та підприємцями Європи.

Звучить цікаво? Для того, щоб виграти оплачувану поїздку на Асамблею малого та середнього бізнесу 2018 року в Граці, подайте есе англійською мовою (не більше 2 500 слів) до 16 вересня 2018 року.

Усі подробиці конкурсу і есе фіналістів минулих років ви знайдете на сайті Єврокомісії goo.gl/uW5Xom

Opportunities for Ukrainian youth / Можливості для молоді

#конкурс #європейськакомісія