XIIІ ПЛЕНЕР ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

З 22 по 27 серпня Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Національний студентський союз» спільно з Львівським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Колегією студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка» проводитимуть XIIІ пленер Національного студентського союзу з питань самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді.

Місце проведення пленеру – навчально-оздоровчий табір «Політехнік-3» Національного університету «Львівська політехніка» (с. Коблеве Березанського району  Миколаївської обл.)

Додаткову інформацію можна отримати електронною поштою nsspres@gmail.com

або у співголів оргкомітету заходу Анастасії Козак (тел. 096-365-91-47) та Анатолія Ігнатовича (тел. 067-603-80-03)