ВИПУСКНИК УДПУ – ЗІРКОВИЙ ВЕДУЧИЙ ВОЛОДИМИР ОСТАПЧУК, ВЕСТИМЕ НОВЕ ШОУ

Володимир Остапчук, якого знає вся Україна як зіркового телеведучого багатьох теле-шоу, неперевершеного ведучого Євробачення, якого пам’ятаємо у ролі невимушеного і прискіпливого ревізора у програмі «Інспектор. Міста», де він проводив інспекції українських міст і оцінював рівень комфорту життя простих українців у кожному з них, – стане ведучим нового проекту на каналі 1+1 «Король десертів». Нині триває кастинг, у якому можуть взяти участь і професіонали, і початківці кулінарної справи. Учасниками проекту стануть 8 кондитерів, які обожнюють готувати та мають хист до створення витончених страв.


Незвично? Цікаво? Авжеж!!!! Остапчук зізнається, що захопився кулінарією після народження другої дитини, сина Евана-Олександра. Ведучий активно допомагає дружині на кухні, а приготування страв вже стало його новою пристрастю.
«В моїй родині, як і в будь-якій українській сім’ї, завжди було так: «Як тато сказав, так по-маминому і буде». Так було до народження Остапчука-молодшого кілька місяців тому, доки я не відкрив в собі ще одну любов і хобі – кулінарію. Ви б бачили, які я навчився робити пенкейки і десерти. https://1plus1.ua/ru/snidanok-z-1-1/video/ekskluzivno-dla-snidanku-z-11-volodimir-ostapcuk-pokazav-ak-gotue-pankejki
Звичайно ж під чуйним керівництвом дружини і 5-річної доньки Емілії. Взагалі, як людина, яка вперше обпекла пальці і спалила не один корж, можу сказати, що кухня – це більш ніж місце приготування їжі, на кухнях розказують найбільші секрети, шепочуться і зізнаються в почуттях. І як же приємно, що кухня стане новою сценою для мене, як ведучого. Не можу розкрити всього, але точно скажу: вас чекають емоції, пристрасті і гумор. Хоча насправді, це всього лише наша велика кухня, куди ми запросимо мільйони українців». Тож попереду найцікавіше – не пропустіть!!!

https://www.facebook.com/vostapchuk

Друкувати

Залишити відповідь