СТУДЕНТИ УДПУ ВИБОРОЛИ І МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З ПРОГРАМУВАННЯ

Нещодавно на базі Одеської національної академії харчових технологій відбулася Міжнародна Олімпіада з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа.

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини вдруге беруть участь у цих змаганнях. В 2017 році Антон Бабак зайняв І місце в особистому турі. Цього року від університету взяла участь команда факультету фізики, математики та інформатики – «Batareika»у такому складі: Андрій Князєв, Микола Кравченко, Валентин Майстренко.

Тренер команди – Марія Медведєва. Незважаючи на важкі завдання, наші студенти зайняли І місце серед педагогічних закладів вищої освіти в командному турі.


Змагання Кубку Векуа проходили за правилами студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС і є важливим етапом підготовки до першості світу українських студентів. Задля розширення участі українських команд, з 2014 року рішенням оргкомітету Кубку, чотири його площадки створено в Україні.
Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Сухумський державний університет у Тбілісі, Грузинський технічний університет Змагання Кубку Векуа складалися з двох турів – особистого та командного. У зв’язку з високою складністю задач Кубку, до участі у ньому, в першу чергу, запрошувалися учасники ІІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування і призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики.
Вітаємо переможців!!! Так тримати! Бажаємо подальших наукових звершень!

Друкувати

Залишити відповідь