ЛІТО З «БАРВОГРАЄМ»

Студенти факультету соціальної та психологічної освіти організовують цікаве дозвілля для дітей та водночас проходять педагогічну практику. Зайнятість та дозвілля дітей в літній період – важлива складова їх безпеки та всебічного розвитку.

Центр дозвілля та відпочинку для дітей шкільного віку «Барвограй» працює протягом літнього періоду в мікрорайонах м. Умань. Під час проходження практики студенти ознайомлюються з особливостями роботи психолога; набувають досвід психологічної та педагогічної діяльності, виробляють уміння та навички, необхідні для вирішення професійних завдань, оволодівають формами і методами діагностичної, корекційно-розвивальної, просвітницької, дослідницької і навчально-виховної роботи; рефлексують свої особистісні якості і рівень практичної підготовленості до майбутньої професійної діяльності.