ІСТОРИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ УДПУ ЗАПРОШУЄ ВАС!

  • Хочеш отримати якісні знання?
  • Мрієш за роки навчання в університеті відвідати кілька країн світу та побачити знакові місця України?
  • Бажаєш незабутньо провести студентські роки?

Якщо твоя відповідь «ТАК», то наступна інформація точно для тебе!

Історичний факультет УДПУ імені Павла Тичини запрошує на навчання випускників шкіл, коледжів та бажаючих здобути другу вищу освіту. На історичному факультеті здійснюється підготовка фахівців за спеціальностями:

 

032 Історія та археологія (додаткові спеціалізації: краєзнавчо-туристична робота, європеїстика)
014.3 Середня освіта. Історія (додаткові спеціалізації; географія, правознавство)
flyer
Працевлаштування випускників:

бакалавр історії та археології може працювати в науковій, організаційно-управлінській та освітній галузях; на викладацьких та інших посадах у закладах загальної середньої освіти, ВНЗ I–II рівнів акредитації; в органах державної влади і місцевого самоврядування; в аналітично-інформаційних інституціях; у друкованих та електронних засобах масової інформації, PR-технологіях; у соціальних і культурних закладах, громадських організаціях, партіях тощо.

3kt3e3S6kIY

Студенти, котрі навчаються за спеціальністю “Середня освіта. Історія”, засвоюють методики викладання історії у школі, здобувають поглиблені знання з педагогіки, історії (з наголосом на предметах, необхідних для розвитку історичної свідомості учнів – історії України, всесвітній історії, народознавстві, історичному краєзнавстві), філософії, політології, української та іноземних (зокрема, англійської та польської) мов та зможуть працювати в освітній, науковій, музейній, туристичній та інших галузях.021

Умови вступу:
Для того, щоб стати студентом історичного факультету УДПУ імені Павла Тичини випускникам шкілпотрібно скласти ЗНО з:
української мови та літератури, 
Історії України,
географії (або іноземної мови) (бюджетна пропозиція)
Випускники коледжів

можуть вступити БЕЗ ЗНО одразу на другий курс історичного факультету на базі диплома молодшого спеціаліста. Для вступу необхідно скласти іспити з історії України та всесвітньої історії.

Набір до магістратури
здійснюється на базі диплома бакалавра будь-якої спеціальності. Для вступу необхідно скласти вступні випробування з іноземної мови, історії та методики навчання історії.
Друкувати

Залишити відповідь