ФАКУЛЬТЕТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ЗАПРОШУЄ АБІТУРІЄНТІВ!

Загальні відомості про факультет

У своєму складі факультет має три кафедри:

• Виховних технологій та педагогічної творчості. Завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Макарчук Вікторія Вікторівна.
  • Теорії початкового навчання. Завідувач – кафедри,кандидат педагогічних наук, професор Коберник Галина Іванівна.
  • Фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі. Завідувач – доктор педагогічних наук, професор Комар Ольга Анатоліївна

На факультеті початкової освіти здійснюється підготовка фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями “бакалавр”, “магістр”:

Денне відділення

• Початкова освітаПсихологія. Бакалавр – 4 роки, на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – 2 роки;
  • Початкова освітаДошкільна освіт. Бакалавр – 4 роки;
  • Початкова освіта. Спеціалізація: Середня освіта (мова і література (англійська)). Бакалавр – 4 роки, на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – 2 роки;
  • Початкова освіта. Спеціалізація: Середня освіта (інформатика). Бакалавр – 4 роки, на базі освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» – 2 роки;
  • Початкова освіта. Магістр – 1,4 рік.
  • Початкова освіта. Магістр (наукова) – 1,9 рік.

Заочне відділення

• Початкова освітаДошкільна освіта. Бакалавр – 4 роки;
  • Початкова освіта. Магістр – 1,4 рік.
  • Початкова освіта. Магістр (наукова) – 1,9 рік.

Кадровий потенціал

Підготовку студентів забезпечують спеціалісти вищої кваліфікації, серед яких доктори педагогічних наук, професори Комар О.А., кандидати педагогічних наук, доценти Волошина Г.П., Грітченко Т.Я., Голуб В.М., Добридень А.В., Коберник Г.І., Кравчук О.В., Макарчук В.В., Муковіз О.П., Перфільєва Л.П., Роєнко Л.М., Торчинська Т.А., Шевчук І.В., кандидат педагогічних наук Гарачук Т.В., Коломієць Н.А., Резніченко І.Г., старший викладач Чирва Г.М., викладачі  Дзюбенко І.А., Веремієнко В. О., Дячук П.В., Щербак О. В., Ящук О.М., Житнухіна К. П., Шкуренко О. В.

Кафедри факультету співпрацюють з фахівцями провідних освітніх та наукових установ. Факультет початкової освіти забезпечує вирішення актуальних проблем початкової освіти. На його базі проводяться міжнародні, всеукраїнські, міжвузівські науково-практичні конференції, навчально-методичні семінари.

Адреса: деканат факультету початкової освіти (ауд. 239),

вул. Садова 28, м. Умань, Черкаська обл., 20300.

Тел. (04744) 3-23-23 – деканат

Детальніше: https://fpo.udpu.edu.ua