А ВИ БУЛИ ВЖЕ НА ШАЦЬКИХ ОЗЕРАХ? ПРЕКРАСНЕ МІСЦЕ! ЧУДОВА ПРАКТИКА!

Студенти природничо-географічного факультету проходили комплексну навчально-польову практику з дисциплін «Загальне землезнавство», «Географія материків і океанів» та «Біогеографія» на території Полісся. Під час проходження практики студенти перетнули Головний європейський вододіл; здійснили гідрологічні спостереждення за річкою Прип’ять та озерами Світязь і Пулемецьке; ознайомилися зі специфікою роботи місцевої метеостанції; спостерігали флювіогляціальні відклади Дніпровського льодовика; вивчили ландшафти фізико-географічної зони мішаних хвойно-широколистих лісів України. Перебуваючи в мальовничому куточку Полісся, вони не лише набули нових знань і умінь, необхідних для практичної діяльності майбутнього географа-дослідника, а й оздоровились, набралися сил та енергії в одному з наймальовничіших куточків нашої держави.

Детальніше тут https://udpu.edu.ua/news/studenty-heohrafy-na-shatskykh-ozerakh