Відбувся психологічний тренінг для згуртування студентів

«Людей об’єднують дві речі: сміх і спільні таємниці – нам було і смішно, і задушевних розмов вистачало» – поділились своїми враженнями учасники тренінгу.

Практичний психолог університету Стрільчук Катерина Іванівна провела тренінг на згуртування студентів факультету української філології!
Протягом декількох годин студенти розповідали про свої мрії, звички, цілі. Виявилось, що у кожному є «родзинка». Коли ти дізнаєшся про якісь непомітні деталі з життя людини, вона автоматично стає тобі близькою, а коли ти розповідаєш їй щось про себе у відповідь – рідною.

Згуртованість – це запорука успіху. Разом можна і гори звернути!

Такі заходи навчають нас не боятися проявляти свою індивідуальність, бути собою у колективі, поводитися дивно, смішно, іноді незрозуміло. Щось незвичайне завжди приваблює, тому не потрібно надягати маску. Твоє обличчя найпрекрасніше, бо іншого такого немає!

Є такий вислів: «Здавайся тим, ким ти є, і будь таким, яким здаєшся». Щирість там, де я сміливість. Будьмо відвертими і тоді всі кругом нас, стануть такими ж!