СТУДЕНТИ УДПУ НА ПЕРЕГЛЯДІ КІНОСТРІЧКИ «ДЯКУЮ»

Нещодавно Студентська рада при Міністерстві інформаційної політики України презентувала короткометражну стрічку «Дякую» стрічку в 8 вищих навчальних закладах по всій території України. Зокрема, стрічку про Україну подивилися студенти та викладачі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Київського університету імені Б. Грінченка, Львівського державного університету внутрішніх справ, Черкаського державного технологічного університету, Національного університету «Острозька академія», Східноукраїнського національного університету імені В. Даля, Донбаського державного технічного університету та Уманського державного педагогічного університету імені П. Тичини. Оскільки наша студентка Смілянець Олександра є членом Студентської ради при Міністерстві інформаційної політики України, наш університет теж взяв участь у цій акції.

Нагадаємо, короткометражна стрічка «Дякую» посіла друге місце у номінації «Туристичний напрямок – Регіон» на 11-му Міжнародному фестивалі туристичних фільмів Tourfilm Riga 2018 у Ризі (Латвія).
«Дякую» також виграла у номінації «найкращий монтаж» на щомісячному міжнародному фестивалі Short to the point (Румунія).
«Дякую» показує Україну очима японського туриста як цікаву, гостинну, самобутню країну з захопливими пейзажами та багатою історією. Стрічку зняла Best Friends Film на замовлення МІП. «Дякую» вже презентували в Токіо, Києві, Харкові, Острозі та Львові.


Особливу подяку висловлюємо організаторам перегляду кінострічки – Куценку Сергію Юрійовичу, Шауренко Анні Володимирівні та декану історичного факультету Карасевичу Анатолію Олександровичу.

Такі фільми допомагають наново відкрити для себе красу рідного краю і подивитись на Україну іншими очима. Так, ми всі різні. Ми живемо у різних містах, але є те, що об’єднує нас – багатомільйонний український народ. Що ж це? Може, палкий дух свободи і бажання жити в мирі? Нехай перегляд стрічки “Дякую” надихне вас щодня відкрити щось нове у добре знайомих містечках! Любімо свою державу і пишаймось нею! Україна вражає!

Друкувати

Залишити відповідь