ДІЙСТВО ЮНОСТІ, КРАСИ ТА ГРАЦІЇ – МІС УДПУ

25 травня відбулося надзвичайне дійство юності, краси та грації – “МІС УДПУ – 2018”. Своєю чарівністю та вродою глядачів вражали 12 красунь. Найвродливіші, найрозумніші та найчарівніші дівчата, які представляли всі факультети і Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти УДПУ подарували гостям однієї із найважливіших подій у житті студентства море позитиву, океан і бурю вражень!

Нарешті початок: під музику на сцену виходять конкурсантки для першого дефіле. Всі вражені від такої краси! “П’ять”, “п’ять”, “п’ять”… Під час наступного конкурсу “Діловий стиль” дівчата показали себе серйозними і водночас принадними. Але цього року він проходив у кольорі “Бордо” – в образі дівчат мала б бути якась річ бордового кольору.

В “Інтелектуальному конкурсі” красуні показали свою ерудицію та винахідливість, відповівши на одне просте питання : “Як ти розумієш афоризм?”

Та найбільш цікавим і захоплюючим був конкурс “Мій талант”. Гучними оплесками глядачі підтримували талановитих учасниць!

Завершальним етапом свята став вихід у вечірніх сукнях і оголошення результатів. Кожна дівчина запам’яталася чимось особливим, проявила свою особистість, розум, розкрила талант та свою внутрішню красу. Всі конкурсантки – переможниці, але “офіційні” результати такі….
“МІС ТАЛАНОВИТІСТЬ” і “МІС ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ” – Должкевич Лія (Історичний факультет)
“МІС НІЖНІСТЬ” – Шарахович Лія (Факультет початкової освіти);
“МІС ГРАЦІЯ” -Груненко Яна (Факультет фізичного виховання);
“МІС ЧАРІВНІСТЬ” – Король Марина (Факультет української філології);
“МІС ВИШУКАНІСТЬ” – Джога Анна (Природничо-географічний факультет);
“МІС ДОСКОНАЛІСТЬ” – Колбасюк Маріна (Факультет професійної та технологічної освіти);
“МІС ЕЛЕГАНТНІСТЬ” – Діденко Марія (Інститут економіки та бізнес освіти);
“МІС АРТИСТИЧНІСТЬ” – Єскіна Анастасія (Факультет соціальної та психологічної освіти);
“ІІ-ВІЦЕ МІС” – Курудімова Тетяна (Факультет мистецтв);
“МІС ОРИГІНАЛЬНІСТЬ” і “І-ВІЦЕ МІС” – Сисоєва Анастасія (Факультет фізики, математики та інформатики);
“МІС УДПУ” – Жимбій Ольга (Факультет дошкільної та спеціальної освіти);

Ми вітаємо усіх! Нехай вам щастить у житті! Мудрості вам, краси і нев’янучої вроди, гарних емоцій та мирного неба над головою!

Усі ФОТО ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ за посиланням: