CТУДЕНТИ УДПУ НА ТУРИСТИЧНОМУ ФОРУМІ

Студентки УДПУ, учасниці Академії молодіжного лідера, волонтери – Катерина Чупіна, Анастасія Аксьоненко, Дарія Рябоконь, взяли участь у першому туристичному форумі в Умані. Адже Умань нині – місто обласного підпорядкування з розвиненими промисловими, науково-освітніми, соціально-культурними, адміністративними та туристичними функціями. Наше місто вабить до себе всіх, хто любить архітектуру, красу та природу, адже тут знаходиться одне с найпрекрасніших місць на території України – “Софіївка”, національній дендрологічний парк. У міста Умань доволі вдале розташування, так як поряд з ним проходить міжнародна траса Київ – Одеса, яка по своїй суті є частиною так званого транспортного коридору Європи.

Організаторами форуму виступили: відділ туризму Уманської міської ради та благодійний фонд «Uman Tomorrow» – запрошують до участі усіх, хто вважає, що туризм – головний чинник економічного розвитку міста. Головною метою форуму є налагодження ефективної взаємодії всіх учасників туристичного ринку міста і країни в цілому, представлення новітніх інструментів розвитку туризму, майбутніх перспектив галузі. Обговорювались також проблеми функціонування індустрії гостинності та шляхи їх вирішення, формування туристичного іміджу міста тощо.