А ТИ ВЖЕ Є УЧАСНИКОМ ЦІКАВОГО ПРОЕКТУ «Vitastreet»?

…до 25 травня ще є час…

Днями стартував проект студентів історичного факультету під назвою «Vitastreet»!

Vitastreet – це вечірня театралізована екскурсія вулицями міста, а саме вулицею Садовою, яка зберегла багато архітектурних надбань минулих століть.

Над проектом працювали студенти IV курсу на чолі з доцентом кафедри всесвітньої історії та методик викладання Возною Зоєю Олександрівною . В основу сценалізації покладено дослідження уманського історика

Владислава Давидюка – «Історія уманських вулиць», що значно полегшило роботу студентам. Владислав Миронович особисто надав багато корисних порад учасникамм під час розробки проекту. Всі, кому пощастило бути присутнім на першій екскурсії були приємно здивовані та захоплені побаченим. Перед ними ожили картини історичного минулого вулиці, а закінчилось все яскравим фаєр-шоу.

БЕЗКОШТОВНІ вечірні екскурсії триватимуть з 18 травня по 25 травня.
Початок о 20.30 год.
Запис за телефонами:
📱0974343061- Антоніна 📱0631345255 – Альона

Джерело https://www.facebook.com/igor.opatskyi?hc_ref=ARRZHHx_7cxeCHw_e-wwRAZbzY_DpjZeCx6P3bWSXAGG-r02PtOehUiaLup4Gq-EI34