УДПУ отримав Диплом учасника Національного конкурсу”Благодійна Україна-2017″

Національний конкурс «Благодійна Україна» –  щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.
Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» – проводиться з 2012 року.  У цьому році стартував 11-й, а в форматі «Благодійна Україна» – 6-й за рахунком конкурс.
Колектив викладачів і студентів нашого університету провів величезну роботу у цьому напрямку, адже благодійність – наш приоритет! Дякуємо усім за проведену доброчинну роботу і чуйні серця! Творити добро легко!

Обдаровуйте ближніх добром та любов’ю!