В Україні видали книгу з історіями про сильних жінок

У видавництві #книголав вийшла друком книжка Катерини Бабкіної та Марка Лівіна з казками про сильних українських жінок.

Книга «Сила дівчат: маленькі історії великих вчинків» є українською версією американського видання Елени Фавіллі та Франчески Кавалло «Казки на ніч для дівчаток-бунтарок» (Good Night Stories for Rebel Girls). Вона містить розповіді про відомих українських жінок і спрямована на те, щоб показати, що дівчата теж здатні на подвиги.

-FmexvuDFyzImBpAKhuYhg-article

Перший наклад книги вийде на некомерційній основі — 5000 книжок будуть безкоштовно відправляти у шкільні та дитячі бібліотеки Луганської та Донецької областей, сім’ям переселенців, ветеранів та бійців АТО, загиблих та зниклих безвісти, волонтерським організаціям. Книжку видали у #книголав у партнерстві з Internews та за фінансової підтримки уряду Канади.

Серед героїнь проекту – науковиці, лікарки, дизайнерки, військові, спортсменки, активістки, волонтерки, літераторки. Зокрема, книжка розповідає історії Ліни Костенко, ONUKA, Наталки Седлецької, Лесі Українки, Параски Плитки-Горицвіт.

Авторки ілюстрацій до книжки — Анна Сарвіра та Юлія Твєрітіна.

Нагадаємо, що Оксфорд почав враховувати гендерні відмінності під час іспитів.

Фото: the-village.com.ua

Джерело: http://studway.com.ua/v-ukraini-vidali/