#Тризубгуртує УДПУ

Студенти УДПУ ім. П. Тичини взяли активну участь у Всеукраїнському флешмобі “Тризуб гуртує”!

Патріотичну ініціативу підтримали  всі факультети нашого університету.

Ми ще раз довели свою любов до Батьківщини і повагу до всього, що її символізує.

Нехай завжди майорітимуть жовто-блакитні прапори і виблискуватимуть гострокутні золоті тризуби!

Нагадаємо, що з 22 по 25 березня тривав Всеукраїнського флешмобу “Тризуб гуртує”. Флешмоб був присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік). Захід передбачав розміщення на сторінках у Фейсбук світлин від українців усього світу із зображенням Державного Герба України та подальшу публікацію ними цих світлин на новоствореній сторінці #Тризубгуртує.