ТРИВАЄ ТВОРЧИЙ КОНКУРС АВТОРСЬКОЇ КОЛИСКОВОЇ ПІСНІ «ОЙ ХОДИТЬ СОН КОЛО ВІКОН…»

Увага! Оголошується творчий конкурс авторської колискової пісні «Ой ходить сон коло вікон…», який проводитиметься в читальному залі №1 бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини з 12 березня по 10 квітня 2018 року в рамках святкування Міжнародного дня сну.

Умови конкурсу:

• участь у конкурсі – безкоштовна;
  • вік учасників – необмежений;
  • учасником може стати будь-який громадянин України, незалежно від місця проживання;
  • на конкурс приймаються авторські колискові пісні, які написані лише українською мовою;
  • учасник конкурсу може подати лише одну колискову пісню;
  • роботи, що не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються;
  • кожний учасник конкурсу разом із текстом колискової пісні має надіслати інформацію про себе, а саме: ПІП, вік автора, контактний телефон та електронну адресу;
  • для участі потрібно написати власну колискову пісню та надіслати її у електронному вигляді на електронну пошту бібліотеки: library@udpu.edu.ua (з підписом «На конкурс»).

ТРИВАЄ ТВОРЧИЙ КОНКУРС АВТОРСЬКОЇ КОЛИСКОВОЇ ПІСНІ «ОЙ ХОДИТЬ СОН КОЛО ВІКОН…»

Відбір переможців конкурсу здійснюватиметься за наступними критеріями: креативність (творчий потенціал) і самовираження, грамотність, цікавий сюжет, позитивність, писемність і культура мови.

Переможець конкурсу отримає почесний диплом, подарунок та прекрасну можливість друку у бібліотечній газеті «Бібліотечні вісті».

Запрошуємо усіх бажаючих!