Студентка УДПУ СМІЛЯНЕЦЬ ОЛЕКСАНДРА – переможниця міського літературного конкурсу молодих поетів «ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ»

2 березня 2018 року в Державному історико-архітектурному заповіднику «Стара Умань»  відбувся міський літературний конкурс молодих поетів «ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ». Організатори: ВІДДІЛ У СПРАВАХ СІМ’Ї ТА МОЛОДІ УМАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Переможницею конкурсу стала студентка ІІ курсу історичного факультету СМІЛЯНЕЦЬ ОЛЕКСАНДРА.

«Коли я згадую Шевченко, то уявляю…ні, не білу хату у Моринцях, не календарі із зображенням поета. Я бачу перед собою українців, які стоять зимою на МАЙДАНІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ і тримають у руках плакати з надписом: « Борітеся — поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!», – поділилася своїми роздумами Олександра.

Організація таких заходів надзвичайно важлива у наш час. Ідеї Тараса Шевченка не загинули. Слова Генія досі наповняють наші вчинки змістом. Ідеалом Шевченка була СВОБОДА. Тож будьмо вільними і сильними! Любімо свій рідний край! І ще… «Нема на світі України, немає другого Дніпра».