В УДПУ З ЛЕКЦІЄЮ ВИСТУПИВ МАРК ГІНЗБУРГ

В актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася відкрита лекція для студентів, викладачів та всіх бажаючих уманчан, а прочитав її мільярдер зі списку Forbes, Президент інвестиційно-будівельного холдингу «UIH», новатор у сфері блокчейну і криптовалют Марк Гінзбург. Організаторами заходу стали народний депутат України Максим Поляков та керівник Благодійного фонду Uman Tomorrow Олександр Файнін.

Марк Гінзбург говорив про перспективи глобального бізнесу, ставлення до України урядів США і країн ЄС та багато іншого. Він вірить, що Україна завдяки успішним, впевненим в собі професіоналам, новітнім технологіям може подолати корупцію і прийде до свого розквіту.