В УДПУ ВІДБУВСЯ Х ФЕСТИВАЛЬ ВОКАЛЬНОГО МИСТЕЦТВА «ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ»

27 лютого 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся Х фестиваль аматорського вокального мистецтва «Пісенний вернісаж». Це було неймовірно! Яких пісень тільки не було: і про любов, і про смуток, і про Україну… У актовій залі корпусу № 3 зібралося чимало поціновувачів вокального жанру. Учасниками фестивалю стали всі бажаючі студенти з різних факультетів нашого університету.

Учасники виконували народні та естрадні пісні, демонстрували відмінну акторську майстерність, креативність та неперевершені вокальні здібності. Своїми яскравими виступами вразили не лише глядачів, але й серця суддівської колегії.

Всі учасники нагороджені дипломами та грамотами. Ми з гордістю можемо привітати студентів та побажати їм подальших успіхів у їхній творчій діяльності. Конкурс ще раз довів, що у нашому університеті навчаються талановиті і активні студенти, а також залишив по собі приємні враження та гарний настрій.