Студенти-спортсмени УДПУ отримали міські стипендії

Студенти-спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Владислав Мегесь та Юлія Юрійчук, які упродовж минулого року завдяки кропіткій праці своїми спортивними перемогами прославляли навчальний заклад та місто Умань на змаганнях різного рівня, отримали міські стипендії.

Це рішення було прийнято 18 січня на засіданні комісії з проведення конкурсу на здобуття міської стипендії перспективними спортсменами.

Документи були ретельно вивчені членами комісії, а результати кожного спортсмена співставленні з вимогами «Положення про міську стипендію перспективним спортсменам», затвердженого рішенням Уманської міської ради від 23.12.2016 року №6.14-22/7 зі змінами.

Відповідно до результатів голосування з дев’яти претендентів визначено п’ять переможців конкурсу. Серед них – студенти УДПУ.