ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ, ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!

Студенти, викладачі та співробітники УДПУ весь час своїми благородними вчинками доводять, що творити добро легко! Цього разу вони організувалися і провели благодійну акцію по збору необхідних речей та продуктів харчування довгого терміну зберігання для воїнів, які захищають цілісність нашої держави в зоні АТО.

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ, ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!

Наш університет завжди бере активну участь у благодійництві, а напередодні новорічних та різдвяних свят і поготів. У всіх корпусах, на всіх факультетах у короткі терміни було проведено роботу по збору всього необхідного, з тим, щоб якнайшвидше передати гостинці волонтерській організації «Разом», яка й має доправити їх адресатам.

ШАНОВНІ ЗАХИСНИКИ, ПОВЕРТАЙТЕСЯ ЖИВИМИ!

Окрім того, що викладачі та студенти з любов’ю і дбайливо збирали для воїнів солодощі та найнеобхідніші ліки, до кожного пакунку чи коробки із гостинцями були прикріплені щирі вітання зі святами, що наближаються. Кожне таке послання мало побажання: «Шановні захисники, повертайтеся живими!!