Інформ-коктейль: «Оформлення ID-паспорту та біометричного паспорту. Правила в’їзду та перебування в ЄС»

6 грудня 2017 року у читальному залі № 1 бібліотеки університету УДПУ імені Павло Тичини відбувся захід на тему: «Оформлення ID-паспорту та біометричного паспорту. Правила в’їзду та перебування в ЄС».

Запрошеною гостею була Григоренко Катерина Дмитрівна – головний спеціаліст відділу право просвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги.

Студенти прослухали цікаву і корисну інформацію про можливості та переваги безвізового режиму з ЄС для українців, покрокову інструкцію отримання біометричних паспортів.

Після заходу кожен замислився: « А може і мені помандрувати Європою?!» Студентські роки – це чи не найкраща пора для того, щоб відкривати для себе невідомий світ, знайомитися з новими людьми, перейматись передовими ідеями . Тож вирушаймо назустріч мріям !