Зустріч з координатором міжнародного співробітництва, кандидатом філологічних наук, доцентом університету – Сушкевич Ольгою Валентинівною з питань академічної мобільності студентів.

29 листопада 2017 року відбулася зустріч з координатором міжнародного співробітництва, кандидатом філологічних наук, доцентом університету – Сушкевич Ольгою Валентинівною з питань академічної мобільності студентів.

Студенти прослухали цікаву інформацію про можливості навчання за кордоном, зокрема у КНР, Угорщині, Португалії, Франції, Чехії та Польщі.

Джим Рон колись писав:”Якщо Ви незадоволені тим місцем, яке займаєте – змініть його! Ви ж не дерево”. Тож, якщо ти давно мрієш навчатись за кордоном, не бійся! Починай змінювати своє життя просто зараз! Міжнародні програми обміну, закордонне стажування – це те, що збагатить тебе новими знаннями, відкриє тобі нові світи і додасть впевненості у собі!