Вшанування жертв голодомору

Щороку в цей день ми запалюємо свічки і в задумі ставимо їх на підвіконні. Ці вогники – це душі убієнних Голодом 1932-1933 років.  Кожна свічечка – це символ жертви, маленького сонця, запаленого Богом і погашеного більшовиками.

23 листопада в актовій залі нашого університету, студенти історичного факультету, під керівництвом заступника декана з виховної роботи Анни Шауренко організували історичну годину на тему «Слухай, дивись, пам’ятай…».

Після вшанування хвилиною мовчання всіх тих, хто став жертвами небаченого в історії людства Голоду, танцювальний колектив «Крок вперед» (художній керівник Вікторія Глобчак) розповів мовою тіла про життя українських селян.

В програмі заходу, глядачам був запропонований перегляд художньої кінокартини Джорджа Менделюка та Яна Ігнатовича «Гіркі жнива».

Про масові вбивства наших братів і сестер потрібно згадувати не лише один раз на рік.  Нехай щомиті скорбота за невинними жертвами сталінського режиму нагадує нам, проти чого нам варто боротись і заради чого.