Google запустили віртуальний тур Міжнародною космічною станцією

Поки половина космічної індустрії в поті чола працює над ідеями космічного туризму, сервіс Street View від Google пропонує вийти за межі земних панорам і пройтись віртуальним туром по Міжнародній космічній станції — роздивитися кожен з 15 модулів МКС, понишпорити у важкодоступних місцях та дізнатися для чого потрібна та чи інша річ на орбіті.

Автором фотографії для Google Street View став астронавт Європейського космічного агенства Томас Песке, який в травні 2017 повернувся на Землю, після шести місяців на МКС в якості бортінженера. Песке говорить: “Дивлячись на Землю зверху, я почав думати про світ трохи інакше. Сподіваюся, що МКС від Google Street View змінить і Ваш погляд на нього”.

Завдяки фотографіям зробленим Томасом ви можете вперше в історії здійснити віртуальний тур МКС та дізнатися в яких умовах працють на станції, як зберігають фізичну форму в умовах невагомості, які наукові експерименти проводять астронавти.