Портрети простим олівцем – хобі Вікторії Терновської

Хто ще не знає, знайомтесь – Вікторія Терновська, студентка природничо-географічного факультету (V курс). Вікторія має багато захоплень, одне серед яких гіперреалістичні малюнки, які неможливо відрізнити від фотографій. Використовуючи фото лише для натхнення, вона робить ескіз основних пропорцій, а потім олівцем малює шар за шаром, доки не вийде надзвичайно реалістичний портрет. Робить це для колег, друзів, знайомих, рідних. Коли знаходить на це час – невідомо, адже і навчається, і працює в школі, співпрацює з органами студентського самоврядування, є головою контрольно-ревізійної комісії, активна в громадському і культурному житті університету… Про талановитих людей кажуть, що вони талановиті у всьому – це про Вікторію.

Якщо ваша душа прагне новизни, задовольніть її потреби новим захопленням. А якщо вам вдасться підключити до своєї справи і друзів, це буде гарантувати просто незабутні враження. А яке хобі вам до душі? Поділіться в коментарях…

До Вашої уваги деякі роботи з її галереї.